Movies
Ratings
396
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
The Man Who Planted TreesRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 3.0
Gundam Wing: The Movie - Endless WaltzRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation III: Love is the Pulse of the StarsRated ★ 4.0
Samurai X: The Motion Picture (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.0
Bleach the Movie 2: The Diamond Dust RebellionRated ★ 3.0
Bleach the Movie: Hell VerseRated ★ 4.0
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 3.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.0
Bleach: Memories of NobodyRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation II: LoversRated ★ 4.0
Mobile Suit Zeta Gundam A New Translation I: Heirs to the StarsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 4.0