Titles you rated
Mission: CrossRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.5
Alice and Therese's Illusion FactoryRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Adam ProjectRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Tales from EarthseaRated ★ 2.5