Movies
Ratings
60
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Ice PrincessRated ★ 3.0
The Legend of HerculesRated ★ 1.0
The OthersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
My Girl and IRated ★ 3.0
House of Flying DaggersRated ★ 3.0
Sky of LoveRated ★ 2.0- The LetterRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0