Movies
Ratings
25
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
TransformersRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0