Movies
Ratings
994
Man in LoveRated ★ 2.5
HavocRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 5.0
Cold FishRated ★ 1.5
Yadang: The SnitchRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5