Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0