Series
Ratings
38
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0