Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0