Series
Ratings
100
She is WowRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 5.0
Middle School Student ARated ★ 3.0- FamilyRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0