Movies
Ratings
102
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Over the HedgeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
JumperRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0