Series
Ratings
27- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.5
- Deux YeojaRated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5