Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
G-ForceRated ★ 4.0
The Game PlanRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 3.0