Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0