Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
GrimmRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0- DraculaRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 4.0