Series
Ratings
65
GoblinRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 5.0
MRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5