Movies
Ratings
301
WaterworldRated ★ 3.0
StardustRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
True LiesRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 2.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0