Titles you rated
For the EmperorRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0