Movies
Ratings
208
Green BookRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5