Series
Ratings
17
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0