Series
Ratings
416
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.0
Natsuyuki RendezvousRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- Stepmother and Daughter's Blues 2020 SpecialRated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Umino HajimariRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 4.0
Bleach: The BountRated ★ 4.0
Bleach: The SubstituteRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 3.5
With YouRated ★ 3.5