Movies
Ratings
370
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5