Titles you rated
The GuiltyRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
BreakdownRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0