Titles you rated
Bad GeniusRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 1.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 0.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 0.5
GuardiansRated ★ 1.0
GeostormRated ★ 2.0
Shock WaveRated ★ 1.0
The OutlawsRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
LifeRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 2.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 2.5
The Fourth ProtocolRated ★ 0.5