Titles you rated
Enter the DragonRated ★ 4.0
The God of CookeryRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 3.0