Movies
Ratings
195
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 3.0
The Ring VirusRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 1.5
Piranha 3DDRated ★ 1.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 2.5
The CatRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Wishing StairsRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5