Movies
Ratings
566
PredestinationRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 1.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Piano TeacherRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Moby DickRated ★ 4.0
BabelRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0