Titles you rated
SpectreRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0