Movies
Ratings
282
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
HeartbeatRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 5.0
BluebeardRated ★ 1.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
The CommuterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0