Movies
Ratings
158
The MummyRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0