Titles you rated
The SuspectRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 5.0
RushRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0