Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 2.0