Movies
Ratings
242
HopRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
City of EmberRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 3.0