Movies
Ratings
98
Independence DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0