Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
Given the MovieRated ★ 4.0
Dating AmberRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0- Big fishRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5