Movies
Ratings
329
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.5
SleeplessRated ★ 2.0
Bleed for ThisRated ★ 2.5
GeniusRated ★ 2.0
ColossalRated ★ 2.5
RealRated ★ 1.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
HighlanderRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
The Artist: RebornRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 2.5
The ClanRated ★ 2.5