Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0