Titles you rated
MissingRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5