Series
Ratings
132 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
- 탱구와 울라숑Rated ★ 2.5
 Family Outing Season 1Rated ★ 2.0 Family Outing Season 1Rated ★ 2.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
 Infinite ChallengeRated ★ 3.5 Infinite ChallengeRated ★ 3.5
- 爆走兄弟レッツ&ゴー!!Rated ★ 2.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
 New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5 New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
 Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 1.5 Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 1.5
 A Certain Magical IndexRated ★ 1.5 A Certain Magical IndexRated ★ 1.5
 The Office Season 5Rated ★ 4.5 The Office Season 5Rated ★ 4.5
 The Office Season 4Rated ★ 4.5 The Office Season 4Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
- BonobonoRated ★ 4.0
 A Certain Magical IndexRated ★ 3.5 A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
 Running ManRated ★ 0.5 Running ManRated ★ 0.5
- Magic Knight RayearthRated ★ 2.5