Movies
Ratings
551
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5