Titles you rated
Phantom DetectiveRated ★ 2.0
ClickRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 1.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Heart is...Rated ★ 2.5