Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0