Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
SplashRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.0- CallingRated ★ 5.0