Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 0.5
Fabulous BoysRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5