Titles you rated
The Two PopesRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.5
The Tiger and the SnowRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Wood Job!Rated ★ 4.0
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
Arab BluesRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Call JaneRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5