Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0