Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 4.5
PianoRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
Hur JunRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5