Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0