Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0