Series
Ratings
13
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5