Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
This Is the EndRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
SplitRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The World's EndRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0